• Garance vrácení peněz do 30-ti dnů, Doprava zdarma u objednávek nad 4000 Kč

Skluzavky

Výrobci

JungleGym Wavy Star skluzavka krátká s přípojkou pro vodu

Nový produkt

Je určená pro hřiště a dětské sestavy s nástupní podestou 125 cm od země. Skluzavka má přípojku pro připojení hadice. Délka skluzavky je 220 cm.  Délka  je dána tvarem skluzavky.

Více informací

Do 5-10ti pracovních dnů

1 690 Kč s DPH

Více informací

Určeno pro menší hřiště s nástupní podestou 125 cm od země (nahrazuje starý model skluzavky 240cm).

Skluzavka je vyráběna v barvách: žlutá, modrá, světle zelená, červená, růžovo-fialová - vyberete rolovacím tlačítkem při vkládání do "košíku". 

Skluzavka je určená pro hřiště a dětské sestavy s nástupní podestou 125 cm od země. Skluzavka má přípojku pro připojení hadice a děti se tak mohou v létě a při teplém počasí klouzat i "mokrou cestou".  Přípojku samozřejmě můžete nebo nemusíte použít, při obyčejném klouzání nepřekáží. Při horkém počasí se skluzavka zároveň vodou ochladí a i pro děti to bude příjemné osvěžení. Pozor však, aby voda nebyla velmi studená.

Rozměry: vnější šířka skluzavky je 50 cm, délka skluzavky je 220 cm.  Délka  je dána tvarem skluzavky. Určeno pro podestu (nástupní terasu) 125 cm od země.  Vzdálenost upevněné skluzavky od hřiště tak bude 180cm.   

Samozřejmostí, a na co především klademe důraz, je bezpečnost! Skluzavka disponuje atestem ČSN 71. Skluzavky jsou vyrobeny z pevného plastu.  Certifikované maximální zatížení je 50 kg, a doporučujeme skluzavku užívat pouze dětmi od 3 do 10 let. 

Při objednávce nad 4.000,- je samozřejmě u nás DOPRAVA ZDARMA!

Vzhledem k rozměrům, lze skluzavku zasílat pouze kurýrní službou, nebo vyzvednout osobním odběrem. Českou poštou zasílat nelze!

 

Vzhledem k nadrozměrné zásilce se na skluzavky nevztahuje "doprava zdarma při objednávce nad 4000 Kč"

 

 

2 dalších produktů ve stejné kategorii: