• Garance vrácení peněz do 30-ti dnů, Doprava zdarma u objednávek nad 4000 Kč

Autorádia Škoda

Filtry

Povolené filtry:
  Kategorie
  Výrobce
  Autorádia Škoda
  Nová i repasovaná originální autoradia pro vozy Škoda (Fabia I., II., Octavia I., II., Superb) od výrobce TechniSat za bezkonkurenční ceny.Proč kupovat originální autorádia Škoda? - specifický design, který se nejlépe hodí do vozů Škoda - zelený Škoda podsvit autorádií - snadná montáž ISO konektory nebo quadlock (sériová příprava od výrob...
  Nová i repasovaná originální autoradia pro vozy Škoda (Fabia I., II., Octavia I., II., Superb) od výrobce TechniSat za bezkonkurenční ceny.Proč kupovat originální autorádia Škoda? - specifický design, který se nejlépe hodí do vozů Škoda - zelený Škoda podsvit autorádií - snadná montáž ISO konektory nebo quadlock (sériová příprava od výrobce automobilů) - komunikace po CAN protokolu TP 1.6 a 2.0 (sběrnice používaná pro interní komunikaci ve voze)např. Funkce autorádia Symphony CD (které ostatní aftermarketová autorádia nemají): - vypnutí rádia vytažením klíčku ze zapalování (u řízení přes CAN BUS) - zapnutí podsvitu současně se zapnutím světel (zapnutí a ztlumení jen u CAN BUS) - Minimální klidová spotřeba - Zobrazování informací z displeje autorádia na displeji kombipřístroje (platí pro vozy vybavené kombi přístrojem s velkým střednínm displejem "MaxiDot" a multifunkčním volantem)Proč nakupovat u nás ? - na rozdíl od použitých autorádií prodávaných v bazarech či fyzickými osobami nabízíme autorádia, která prošla softwarovou úpravou (poslední možný vývojový stav Škoda) - u nás i repasované autorádio je vzhledově i funkčně srovnatelné s autorádiem novým (cena nových autorádií Symphony CD 12.812 Kč pro Fabia I, 13.007 Kč pro Octavia I nebo Superb I) - na přístroj poskytujeme záruku 1-2 roky (nové zboží záruka 24 měsíců, repasované zboží záruka 12 měsíců) - český návod je možné kdykoliv stáhnout z našich stránek - vyskladnění z jediného smluvního servisu firmy TechniSat v ČR, která je dodavatelem autoradií Škoda do serie Škoda Auto - pro montáž/demontáž je u nás možno objednat speciální vytahovací klíčeNová autorádia dodáváme s plnou zárukou 24 měsíců, repasovaná pak se zkrácenou zárukou na 12 měsíců.Návod je ke stažení v detailním popisu konkrétního zboží (typu autorádia).Zboží dodáváme balené v neoriginálních obalech, a to z důvodu, že nám jej výrobce dodává na vratných paletách. Na záruku to samozřejmě nemá vliv.
  Zobrazit

  Autorádia Škoda Počet produktů: 2

  Podkategorie

  • Fabia I.
   Nová i repasovaná originální autoradia pro vozy Škoda Fabia I. (A04) za bezkonkurenční ceny.
  • Fabia II. a Roomster
   Nová i repasovaná originální autoradia s kazetovým přehrávačem pro vozy Škoda Fabia II. a Roomster (A04) za bezkonkurenční ceny.
  • Octavia I. a Superb I.
   Nová i repasovaná originální autoradia pro vozy Škoda Octavia I., Octavia Tour a Superb (A04) za bezkonkurenční ceny.
  • Octavia II.
   Nová i repasovaná originální autoradia pro vozy Škoda Octavia II. (A5) za bezkonkurenční ceny.
  • Příslušenství
   Příslušenství pro autorádia Škoda Auto
  Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
  Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek